Ayrıştırıcılı Foseptik Tankları

Ayrıştırıcılı foseptik tankları, katı ile sıvı atığın tank içerisinde ayrıştırılarak vidanjör maliyetlerinin düşürülmesini sağlayan tanklardır. Bu ürünlerimiz 3 bölmeden oluşmakta ve her bölüm kendi içerisinde boşaltım kapaklarına sahiptir. Böylelikle 3 bölümede rahat bir şekilde erişim sağlanabilmektedir.

Ayrıştırıcılı tanklar 2 bölmeli olarakta üretilmektedir. 2 bölmeli tanklar genel olarak uzun kazı yapılamayan kısa depolar için kullanılmaktadır.

Standart depolara göre maliyeti yüksek olmakla beraber, vidanjör ücretlerini düşüreceğinden zaman içerisinde maliyetleriniz daha düşük olmasını sağlayacaktır.

Ayrıştırıcılı Foseptik Tankları

Ayrıştırıcılı Foseptik Tankları

Geniş Ürün YelpazesiGeniş Ürün Yelpazesi
Ayrıştırıcı sistemi tüm ürünlerin içine montaj edilebilmektedir. 100 ton hacime kadar ürünler istenilen oranlarda katı ve sıvı atık biriktermesine uygun olarak ayrıştıcılı sisteme dahil olabilmektedirler. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.
Projenize Göre ÜretimProje Odaklı Üretimler
Üretimlerimizde herhangi bir standart bulunmamaktadır. Projelerinize göre üretim sağlanabilmekte, dolum ve boşaltım boruları talebinize göre düzenlenebilmektedir. Ayrıca katı ve sıvı atık hazneleri hacimleri isteğinize göre düzenlenebilmektedir.
Düşük MaliyetlerDüşük Vidanjör Maliyetleri
Katı ve sıvı atığın ayrıştırılması sayesinde vidanjör maliyetleriniz %70 oranında azalacaktır. Ayrıca vidanjörlerin daha az gelmesi ile iş yükünüz de azalacaktır. Ürünler standart foseptik tanklarına oranla biraz daha yüksek maliyetli olmasına rağmen uzun süreli kullanımlarda kazancınız daha fazla olacaktır. Fiyatlar için yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz.
Kolay KurulumKolay Kurulum
Ürünlerin kurulumu kolaydır. Tank yerinizi talimatnameye uygun olarak hazırlayarak, yerleşimi sağladıktan sonra dolum hattını bağlayabilirsiniz. Boşaltım hattınızı da istediğiniz yere çekerek sıvı atığın otomatik olarak boşaltılmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ölçüleri için standart foseptik tank talimatnamelerine göz atabilirsiniz.

Ürün Galerisi

SSS

SSS

Sıvı atık boşaltımı nasıl gerçekleşir?

3. hazneye 3 filtreden geçerek ulaşan sıvı atık bu haznedede en üst düzeye geldiği zaman tekrar filtreli borudan geçirilerek boşaltılacaktır. Bahçe sulaması için kullanılması en uygun olanıdır. Kesinlikle herhangi bir katı atık boşaltım sırasında geçmeyecektir.

Tüm haznelere ulaşım var mıdır?

Her hazne için kolay bir şekilde müdahale edebileceğiniz, gerektiği zaman temizliğini yapabileceğiniz müdahale kapakları bulunmaktadır.

Toprak altına konulabilir mi?

Standart foseptik tanklarında olduğu gibi, ayrıştırıcılı foseptik tanklarıda toprak altında kullanılmak üzere üretilmektedir. Bu işlem için tarafınıza talimatname gönderilecektir.

Kot farkı sağlanabilir mi?

Kot farkı standart olarak 30 cmdir. Bu fark arttırabilmektedir ancak sıvı atığın boşaltılması için kot farkının arttırılması önerilmez.

Temizlik Nasıl Gerçekleştirilir?

Her hazne için takılan müdahale kapakları sayesinde temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Genel tank temizliği yapan firmalar bu işlemi daha pratik bir şekilde sunmaktadır.

Üretim süresi ne kadar?

Ayrıştırıcılı tanklar stokta, proje farklılıkları olabilmesi açısından, bulunmaz. Yaklaşık üretim süresi ürün hacmine göre değişebilmektedir. Konu ile ilgili yetkili arkadaşlarımız bilgilendirme yapacaktır.