60 Ton Toprak Altı Su Deposu

60 Ton Toprak Altı Su Deposu

60 ton toprak altı su deposu ürünleri baskı dayanımı standart su deposu ürünlerine göre daha fazla olan, 30 cm kot farkına göre projelendirilen (proje durumuna göre kot farkı seviyesi değiştirilebilmektedir) ve yer altında saklanabilen fiberglas su depolarıdır. İçinde bulunan dalgakıranlar sayesinde üzerine dökülecek yükün oluşturacağı baskıda minumuma indirilmiş olur.

Toprak altı su deposu en önemli avantajları başta yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybı yaşamasını engellemesidir. Alternatif ölçülerde üretim yapılabilmesi ile de yerinize en uygun deponun oluşmasına olanak sağlar. Böylelikle kurulum işlemlerinizi kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Toprak altı su depoları 2 farklı kullanım şekline göre projelendirilebilmektedir. Bunlardan biri hidrofor sistemi kullanımına göre alttan çıkışlı, diğeri ise dalgıç pompa kullanımına uygun olarak üstten çıkış rekorlu ürünlerdir. Bu özelliği ile de sizlere kurulum kolaylığı sağlayacaktır. Ürünlerimiz genel olarak yangın sistemi besleme tankı, bahçe sulama sistemleri tankı ve yağmur suyu toplama tankı olarak tercih edilmektedir.

60 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği olarak baskı dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır. Bu nedenle toprak altı kullanımlarda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Ayrıca paslanmayan, korozyona uğramayan ve çürüme yapmayan özelliği ile de daha uzun kullanım ömrü sağlar. Özel havalandırma boruları sayesinde suyunuzun koku yapmasını önler. Üzerinde bulunan yerleştirme mapaları sayesinde de herhangi bir iş makinesi aracılığı ile tankınızı toprak altına rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Belirli bir kullanım ömrü olmayan toprak altı su deposu ürünleri, belirli dönemlerde periyodik temizlik bakımı yaptırılarak uzun yıllar kullanılabilmektedir.

60 Ton Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk790 cm
Kapak Çapı70 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Havalandırma borusu ve müdahale kapağı sevkiyat güvenliği açısından 10 cm sabit 20 cm seyyar olarak gönderilir.Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

Alternatif ölçü ve teknik dökümanları ile her türlü soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

60 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

62.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

60 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 15 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

İzoplas administrator

  Bir cevap yazın