100 Ton Toprak Altı Su Deposu

100 Ton Toprak Altı Su Deposu

100 ton toprak altı su deposu ürünleri standart su depolarına göre dayanımı daha fazla olan, 30 cm kot farkına göre projelendirilen (kot farkı proje durumunuza göre değiştirilebilmektedir) ve yer altında saklanabilen fiberglas su depolarıdır. İçinde bulunan dalgakıran sistemi ile de üstünde oluşabilecek yük baskısı minumuma indirilecektir.

Toprak altı su deposu ürünleri en önemli avantajlarından biri yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybını engellemesidir. Alternatif ölçü imkanları ile de üretim imkanı sağlanan toprak altı su depoları yerinize en uygun deponun üretilmesi için olanak sağlar. Böylelikle kurulum işlemlerinizin için sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Toprak altı su depoları 2 farklı kullanım şekline göre imal edilebilmektedir. Bunlardan biri hidrofor sistemine uygun alttan çıkışlı diğeri ise dalgıç pompa kullanımına uygun üstten çıkışlı olarak yapılabilmektedir. Toprak altı su depoları genel olarak yangın sistemi besleme tankı, bahçe sulama sistemleri tankı ve yağmur suyu toplama tankı olarak tercih edilmektedir.

100 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği olarak baskı dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır. Ayrıca korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan yapısı ile fiberglas ürünler toprak altı su deposu ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün grubudur. Özel havalandırma boruları sayesinde suyunuz koku yapmaz. Ayrıca üzerinde bulunan yerleştirme mapaları sayesinde ürünleri toprak altına herhangi bir iş makinesi ile rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Belirli bir kullanım ömrü olmayan fiberglas toprak altı ürünlerini belirli dönemler periyodik temizlik işlemlerini gerçekleştirerek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

100 Ton Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsüz

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk1350 cm
Kapak Çapı70 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Havalandırma borusu ve müdahale kapağı sevkiyat güvenliği açısından 10 cm sabit 20 cm seyyar olarak gönderilir.Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

100 ton toprak altı su deposu ürün ölçüsü standarttır. Her türlü soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

100 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

112.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

100 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 25 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

İzoplas administrator

  Bir cevap yazın