30 Ton Toprak Altı Su Deposu

30 Ton Toprak Altı Su Deposu

30 ton toprak altı su deposu diğer ürün gruplarına göre dayanımı fazla olan, 30 cm kot farkına göre projelendirilen (projenize göre kot farkı ölçüsü değiştirilebilmektedir) ve yer altında saklanabilen fiberglas su depolarıdır. Toprak altı su deposu en önemli avantajlarından biri yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybı yaşamasını engellemesidir. Alternatif ölçü imkanlarıda sunan fiberglas toprak altı su deposu ürünleri sizlerin projenize ve yerinize en uygun ölçülerde depoların konulmasına ve kolay kurulum yapılmasına olanak sağlar.

Toprak altı su deposu ürünleri hidrofor kullanımına veya dalgıç pompa kullanımına uygun olarak dizayn edilebilmektedir. Böylelikle tesisat işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Genel olarak yangın sistemi besleme tankı, sulama sistemleri tankı veya yağmur suyu toplama tankı olarak sıkça tercih edilmektedir.

30 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği olarak diğer ürün gruplarına göre baskı dayanımı oldukça fazladır, bu sebep ile toprak altı su deposu olarak en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Ayrıca paslanmayan, korozyona uğramayan ve çürüme yapmayan yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Üzerinde bulunan havalandırma borusu sayesinde suyunuzun koku yapmasınıda engeller. Özel yerleştirme mapaları sayesinde ise ürünün toprak altına yerleşimi herhangi bir iş makinesi sayesinde rahat bir şekilde yapılmaktadır. Belirli bir kullanım ömrü olmayan toprak altı su deposu ürünleri belirli periyotlarda temizlik işlemleri yapılarak uzun yıllar kullanılabilmektedir.

30 Ton Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Standart Ölçüsü

Genişlik300 cm
Yükseklik340 cm
Uzunluk420 cm
Kapak Çapı50 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz. Ürün havalandırma borusu 10 cm sabit ve 25 cm seyyar olarak gönderilmektedir.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

Alternatif ürün ölçüleri, her türlü soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

30 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

30.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

30 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

İzoplas administrator

  Bir cevap yazın