50 Ton Foseptik Tankı

50 ton foseptik tankı fiberglas üretimi olup baskı dayanımı ve atık dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır. Yeni nesil foseptik tankları hızlı ve kolay kurulumu ile sizlere projelerinizde zaman tasarrufu sağlayacak ve ekonomik fiyatları ile maliyetlerinizi azaltarak, çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan binalarda ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Tanklar için tonaj sınırlamaması bulunmamaktadır. İstenilen hacimde foseptik tankı yatay veya dikey olarak üretilebilmektedir. (Not : Yatay tankların kullanımı dikey depolara göre daha fazladır. Bunun nedeni ise derine kazı yapılma imkanının çok fazla mümkün olmamasıdır. Yatay depolarda yükseklik ölçülerinin az olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.)

50 ton ve üzeri tonajlarda tank ayakları 5mm sacdan imal edilerek, 3mm sac kuşaklar ile tanka entegre edilir. Tank üzerinde oluşacak yükün artmasından dolayı oluşacak yükün baskısı bu şekilde minimize edilir. Ayrıca iç kısımda yer alan dalgakıranlarda yük baskısını engelleyerek tankınızın güvenli kullanımını sağlayacaktır.

Fiberglas foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30cm dir. Ancak proje durumunuza göre bu ölçü arttırılabilir veya azaltılabilir. (Bilgi : Kot farkının arttırılması ürün üzerindeki yük miktarını arttıracaktır. Bu nedenle ürün mukavemeti arttırılmakta, buda ürün fiyatlarında değişikliğe sebep olmaktadır. Ayrıca rögar kapakları da kot durumuna göre uzatılarak tankınızın projeniz ile uyumlu hale getirilmektedir.)
Tank üzerinde 1 adet dolum borusu bulunur. Bu boru ile atık hattınızdan gelen boruyu birleştirerek tankınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Talebe veya projenize göre dolum borusu ölçü ve tank üzerindeki konumu değiştirilebilmektedir. (Aşağıdaki teknik dökümanlar bölümünde ürün çizimlerini inceleyebilir, konu ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.)

Ayrıca tank üzerinde standart olarak 2 adet yerleştirme mapası, vidanjör boşaltımı sırasında tank içerisinde oluşabilecek hava akımını boşaltmak için 1 adet havalandırma borusu, ve 1 adet rögar kapağı üst kısımda yer almaktadır.

50 Ton Foseptik Tankı

Fiberglas foseptik tanklarını üzerindeki yerleştirme mapaları sayesinde herhangi bir iş makinesi aracılığı ile toprak altına rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz vidanjör maliyetlerini azaltmak amacı ile ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Fiberglas Foseptik Tankı Avantajları

 • Ürün maliyeti ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Hızlı üretim imkanı ve kolay kurulumu ile sizlere projelerinizde zaman tasarrufu sağlar.
 • Korozyona uğramayan ve paslanmayan yapısı ile uzun ömürlü tanklardır.
 • İstenilen tüm hacimlerde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.
 • Alternatif ölçülerde üretim sağlanabilmesi sayesinde projenize en uygun ürün imalatı sağlanır.

50 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk660 cm
Rögar Kapağı70 cm
Dolum Borusudn200
Rögar kapağı ve havalandırma borusu 10cm sabit 25cm seyyar olarak gönderilir.

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran2 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

50 Ton Foseptik Tankı Fiyatı

50 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

50.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

50 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 20 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir. (Stok durumu için lütfen danışınız.)

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir