15 Ton Toprak Altı Su Deposu

15 ton toprak altı su deposu standart su deposu ürünlerine göre dayanımı fazla olan, 30 cm kot farkına göre üretimi sağlanan (proje durumuna göre kot farkı dizayn edilebilir) ve toprak altında saklanabilen fiberglas ürünlerdir. Toprak altı su depolarının en önemli avantajlarından biri yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybını önlemesidir. Alternatif ölçülerde üretim imkanı olan fiberglas toprak altı su deposu ürünleri yerinize en uygun deponun üretilmesine ve yerleşimin kolay olmasına olanak sağlar. Ayrıca ürünler farklı kullanım şekillerine göre de dizayn edilebilmektedir. Dilerseniz hidrofor kullanımına uygun, dilerseniz dalgıç pompa kullanımına uygun olacak şekilde üretim sağlanabilmektedir. Ayrıntıları teknik dökümanlar kısmında görüntüleyebilirsiniz. Toprak altı su deposu ürünleri genel olarak yangın sistemi besleme tankı, bahçe sulama sistemleri ve yağmur suyu toplama tankı olarak sıkça tercih edilmektedir.

15 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği olarak baskı dayanımı oldukça fazladır, içlerinde yer alan dalgakıran sistemi sayesinde baskı dayanımı daha da fazlalaştırılmaktadır. Bu nedenle toprak altı su depoları için diğer ürün gruplarına göre sıkça tercih edilmektedir. Fiberglas su depoları ayrıca korozyona uğramaz, paslanmaz ve çürüme yapmaz. Özel havalandırma boruları sayesinde suyunuz kokuda yapmayacaktır. Üzerinde bulunan yerleştirme mapaları sayesinde ürününüzü toprak altına rahat bir şekilde iş makineleri aracılığı ile indirebilirsiniz. Belirli bir kullanım ömrü olmayan fiberglas toprak altı su deposu ürünlerini belirli periyodik zamanlarda temizliğini yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

15m3 Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Genişlik250 cm
Yükseklik290 cm
Uzunluk300 cm
Kapak Çapı50 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

Alternatif ölçü ve diğer tüm soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

15 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

17.000,00 TL.

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
  • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

15 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 3 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

  • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
  • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
  • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
  • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
  • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
  • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.