30 Ton Foseptik Tankı

30 ton foseptik tankı ürünleri fiberglas üretimi olup, baskı dayanımı ve atık dayanımı oldukça fazladır. Yeni nesil fiberglas foseptik tankları ile iş yükünüz ve maliyetleriniz azalacaktır. Hızlı üretimi, kolay yerleşim ve kurulum imkanı ile sizlere projelerinizde zaman tasarrufu sağlayacak ve çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan bina ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında oldukça fazla talep görmektedirler. Tanklar için tonaj sınırlamaması bulunmamaktadır. 100 ton hacime kadar istenilen tüm kapasitelerde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.( Foseptik tanklarında yatay ürünlerin tercih edilmesinin sebebi derin kazıların yapılma fırsatının çok fazla olmamasından dolayıdır.)

Foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30cm dir. Ancak proje durumu veya talebinize göre bu ölçü arttırılabilir veya azaltabilir. ( Kot farkı uygulamalarının arttırılması fiyatlar üstünde değişikliklere sebep olmaktadır. Kot farkının artmasından dolayı tank üzerinde oluşacak yük baskısı artacağından, ürün mukavemetide bu duruma göre arttırılmaktadır. Ayrıca rögar kapak yükseklikleride kot farkına göre dizayn edilmektedir.)

Tank üzerinde bir adet dolum borusu bulunur. Bu dolum borusu konum veya ölçü olarak talebe göre değiştirilebilmektedir. (Aşağıdaki tablolar üzerinde ölçü detaylarını görebilir, teknik dökümanları görüntüleyerek tank üzerindeki konumunu inceleyebilirsiniz.)

Ayrıca tank üzerinde standart olarak 2 adet yerleştirme mapası, 1 adet havalandırma borusu ve 1 adet rögar kapağı yer almaktadır. Tüm bu ayrıntılar içinde teknik dökümanları görüntüleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Ton Foseptik Tankı

Fiberglas foseptik tankı ürünlerini üzerinde yerleştirme mapaları sayesinde herhangi bir iş makinesi ile rahat bir şekilde toprak altına yerleşimini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vidanjör maliyetlerinizi azaltmak için ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiberglas foseptik tankı avantajları :

 • Ürün kurulumu kolay ve maliyetleri düşüktür.
 • Hızlı üretim ve daha hızlı kurulum ile zaman tasarrufu sağlar.
 • İstenilen hacimde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.
 • Korozyona uğramayan ve çürümeyen yapısı ile ürünlerinizi diğer projelerinize aktarabilirsiniz.
 • Alternatif ölçülerde üretim sağlanabilmesi, projeleriniz için en uygun ürünün üretilmesine imkan sunar.

30 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik300 cm
Yükseklik340 cm
Uzunluk420 cm
Rögar Kapağı50 cm
Dolum Borusudn200

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran2 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

30 Ton Foseptik Tankı Fiyatı

30 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

30.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

30 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir. (Stok durumu için lütfen danışınız.)

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir