50 Ton Toprak Altı Su Deposu

50 Ton Toprak Altı Su Deposu

50 ton toprak altı su deposu ürün dayanımı diğer ürün gruplarına göre daha fazla olan, 30 cm kot farkına göre projelendirilen (proje durumunuza göre bu ölçü değiştirilebilir) ve yer altında saklanabilen fiberglas su depolarıdır. Toprak altı su deposu en önemli avantajlarından biri yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybı yaşamasını önlemesidir. Alternatif ölçü imkanlarıda sunabilen fiberglas toprak altı su depoları yerinize en uygun deponun üretilmesini ve yerleşim ile kurulum kolaylığı sağlamaktadır.


2 farklı kullanım şekline göre dizayn edilebilen toprak altı su deposu ürünleri, hidrofor kullanımına uygun veya dalgıç pompa kullanımına uygun olarak üretilebilmektedir. Bu özelliği ile de sizlere kurulum açısından kolaylık sağlayacaktır. Genel olarak yangın sistemi besleme tankı, bahçe sulama sistemleri tankı veya yağmur suyu toplama tankı olarak sıkça kullanılmaktadır.

50 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği açısından baskı dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır, bu sebep ile toprak altı depolarda en çok tercih edilen ürün grubudur. Ayrıca paslanmayan, korozyona uğramayan ve çürüme yapmayan toprak altı su depoları birçok ürün grubuna göre daha uzun kullanım ömrü sağlar. Ayrıca özel havalandırma boruları sayesinde suyunuz koku yapmayacak ve yerleştirme mapaları sayesinde ürünün yerleştirilmeside herhangi bir iş makinesi ile rahat bir şekilde yapılabilecektir. Belirli bir kullanım ömrü olmayan toprak altı su deposu ürünleri, belirli dönemlerde periyodik bakım işlemleri tamamlanarak uzun yıllar kullanılabilmektedir.

50 Ton Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk660 cm
Kapak Çapı70 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Havalandırma borusu ve müdahale kapağı 10 cm sabit 20 cm seyyar olarak teslim edilir. Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

Alternatif ölçü teknik dökümanları ile her türlü soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

50 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

50.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

50 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

İzoplas administrator

  Bir cevap yazın