20 Ton Foseptik Tankı

20 ton foseptik tankı ürünleri fiberglas üretimi olup atık dayanımı ve baskı dayanımı oldukça fazladır. Yeni nesil foseptik tankları ile iş yükünüz ve maliyetleriniz azalacaktır. Hızlı üretimi, kolay yerleşim ve kurulum imkanı ile de zaman tasarrufu sağlamanıza imkan sunacak, projelerinizde çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan bina ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında oldukça fazla talep görmektedirler. Tanklar için tonaj sınırlamaması bulunmamaktadır, yatay veya dikey olarak 100 tona kadar üretim sağlanabilmektedir. Foseptik tanklarının genel olarak yatay konumda tercih edilme sebebi ise derin kazıların yapılma fırsatının çok fazla olmamasından dolayıdır.

Foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30 cm dir. Ancak proje durumu veya talebe göre kot farkı azaltılabilmekte ve arttırılabilmektedir. Tank üzerinde kendi atık hattınızı bağlayabileceğiniz 1 dolum borusu bulunur. Bu dolum borusu ölçü veya tank üzerindeki konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ayrıca tank üzerinde standart ekipman olarak, 2 adet yerleştirme mapası, 1 adet vidanjör boşaltımı sırasında oluşacak hava akımının dışarı atılmasını sağlayacak havalandırma borusu ve 1 adet vidanjörün boşaltım yapabileceği rögar kapağı bulunmaktadır. Tüm ekipman ve tank ayrıntılarını aşağıdaki tablolar üzerinden ulaşabilirsiniz.

20 Ton Foseptik Tankı

Fiberglas foseptik tankları üzerindeki mapalar sayesinde tankınızı herhangi bir iş makinesi yardımı ile rahat bir şekilde toprak altına yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz vidanjör maliyetlerinizi düşürmek için ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Fiberglas Foseptik Tank Avantajları :

 • Üretimi hızlıdır ve kurulumu kolaydır
 • Ürün ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Projelerinizde zaman tasarrufu yapmanızı sağlar.
 • İstenilen tonajda yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.
 • Alternatif ölçülerde üretim yapılabilmesi, projelerinize en uygun ürünün temini için olanak sağlar.

20 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik250 cm
Yükseklik290 cm
Uzunluk420 cm
Rögar Kapağı50 cm
Havalandırmadn100

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran2 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

Ürün Fiyatı

20 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

23.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

20 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir