60 Ton Foseptik Tankı

60 ton foseptik tankı fiberglas üretimi olup atık dayanımı ve baskı dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır. Yeni nesil foseptik tankları ekonomik ürün maliyetleri ve kolay kurulumu ile sizlere projelerinizde hem zaman tasarrufu sağlayacak hemde maliyetlerinizi azaltarak, çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan binalarda ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında kullanımı oldukça fazladır. İstenilen tonajda yatay veya dikey olarak üretilebilen fiberglas foseptik tankları, 100 ton hacime kadar üretilebilmektedir. (Bilgi : Foseptik tankları genel olarak yatay konumda tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise derine kazı yapmıla imkanın, çoğu alanda, pek mümkün olmamasından kaynaklanmaktadır. Yatay depolarda yükseklik ölçüsü daha kısa olduğundan kazı işlemi daha güvenilir olmaktadır.)

50 ton ve üzeri tonajlarda tank ayakları 5mm sacdan imal edilir ve 3mm sac kusaklar ile tanka entegre edilir. Tank üzerinde oluşacak yük baskısı bu şekilde minimize edilir. Ayrıca tank içerisinde yer alan dalgakıranlarda tankı üstündeki baskıya karşı destekleyerek, güvenli bir kullanım sağlar.

Fiberglas foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30cm dir. Ancak bu kot farkı proje veya talebinize göre arttırılabilir veya azaltılabilir.(Bilgi : Kot farkının arttırıldığı tanklar için üzerinde oluşacak yük baskısı artacağı için tank mukavemeti de bu duruma göre düzenlenmektedir. Kot farkının fazla olduğu alanlarda ürün fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca ürün rögar kapakları kot farkına göre dizayn edilerek, ürününüz projenize uygun hale getirilmektedir.)

Tank üzerinde atık hat borunuzu bağlayabileceğiniz bir adet dolum borusu bulunmaktadır. Dolum borusu ölçüsü ve tank üzerindeki konumu talebinize göre projelendirilebilmektedir. (Not : Aşağıda yer alan teknik dökümanlar bölümünde tank çizimini görüntüleyebilir, konu ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.)

Ayrıca tank üzerinde 2 adet yerleştirme mapası, vidanjör boşaltımı sırasında oluşabilecek hava basıncının dışarı atılmasını sağlayan 1 adet havalandırma borusu ve 1 adet rögar kapağı standart ekipmanlar olarak yer almaktadır.

60 Ton Foseptik Tankı

Fiberglas foseptik tanklarını üzerinde bulunan yerleştirme mapaları sayesinde toprak altına rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz vidanjör maliyetlerinizi düşürmek amacı ile ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiberglas foseptik tankı avantajları :

 • Ürün maliyetleri ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Kolay kurulumu ve hızlı üretimi sayesinde projelerinizde zaman tasarrufu sağlarsınız.
 • Korozyona uğramayan ve paslanmayan foseptik tankları, uzun ömürlü tanklardır.
 • İstenilen tüm hacimlerde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.
 • Alternatif ölçülerde üretim imkanı sağlanabilmesi sayesinde projenize en uygun ürünün üretilmesine imkan sunar

60 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk790 cm
Rögar Kapağı70 cm
Dolum Borusudn200
Havalandırma borusu ve rögar kapağı sevkiyat güvenliği açısından 10 cm sabit 25 cm seyyar olarak gönderilir.

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran2 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

60 Ton Foseptik Tankı Fiyatı

60 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

62.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

60 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 20 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir. (Stok durumu için lütfen danışınız.)

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir