40 Ton Foseptik Tankı

40 ton foseptik tankı fiberglas üretimi olup, baskı ve atık dayanımı oldukça fazladır. Yeni nesil fiberglas foseptik tankları iş yükünüzü ve maliyetlerinizi azalacaktır. Ayrıca hızlı üretim imkanı, kolay kurulum özelliği ile de projelerinizde zaman tasarrufu sağlayacak, çözüm ortağınız olacaktır.

Foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30 cm. Ancak proje durumu veya talebinize göre bu ölçü arttırılabilmekte veya azaltılabilmektedir. (Bilgi : Kot farkının arttırılması ürün üstünde oluşacak yük kapasitesini arttırmasından dolayı ürünlerin mukavemeti arttırılmakta buda fiyatlarda artışa sebep olmaktadır. Ayrıca rögar kapak uzunlukları da istenilen kot farkına göre arttırılarak tankınız proje uyumlu hale getirilmektedir.)

Tank üzerinde 1 adet dolum borusu bulunmaktadır. Bu boru dolum hattınızı bağlayarak tankın içine aktaracağınız aparattır. Talebe veya projeye uygun olarak dolum boru ölçüsü veya tank üzerindeki konumu değiştirilebilmektedir. (Bilgi : Aşağıdaki teknik dokümanlar tablosunda ürün teknik detaylarını görüntüleyebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.)

40 Ton Foseptik Tankı

40 Ton Foseptik Tankı Fiyatı

118.300,00 TL
 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik345 cm
Uzunluk567 cm
Rögar Kapağı70 cm
Dolum Borusudn200

Ekipmanlar

NoAdetEkipman AdıÖlçü
M2Müdahale Kapağıᶲ700mm Civatalı
1N1Dolumᶲ200mm PVC
2N1Havalandırmaᶲ110mm PVC
3N2Kaldırma100*100*10 ᶲ30mm
4N2DalgakıranFRP, PVC Destekli
5N3DestekNPU 100, FRP Kaplı
6N4Ankraj200*200*10 ᶲ14 mm

Sevkiyat ve Üretim Süreci

40 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 8 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve hafta sonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

Foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan bina ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye alanlarında kullanımı oldukça fazladır. Tanklar için tonaj sınırlamaması yoktur, 100 tona kadar istenilen tüm hacimlerde yatay veya dikey üretim yapılabilmektedir.

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve teslim süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Dilerseniz vidanjör maliyetlerini düşürmek için atık su arıtma deposu sayfamızı ziyaret ederek, ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Fiberglas Foseptik Tankı Avantajları :

 • Ürün ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Ürün yerleşimi ve kurulumu kolaydır.
 • Projelerinizde sizlere zaman tasarrufu sağlar.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Dolum borusu ölçüleri, kot farkları ve standart ürün ölçüleri değiştirilebilmektedir.
 • Hacim sınırlaması yoktur. Dilediğiniz tüm hacimlerde yatay veya dikey olarak 100 tona kadar imalat sağlanabilmektedir.