40 Ton Foseptik Tankı

40 ton foseptik tankı fiberglas üretimi olup, baskı ve atık dayanımı oldukça fazladır. Yeni nesil fiberglas foseptik tankları iş yükünüzü ve maliyetlerinizi azalacaktır. Ayrıca hızlı üretim imkanı, kolay kurulum özelliği ile de projelerinizde zaman tasarrufu sağlayacak, çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanma ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan bina ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında oldukça fazla talep görmektedir. Tanklar için tonaj sınırlamaması bulunmamaktadır. 100 tona kadar istenilen tüm hacimlerde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir. (Foseptik tankları için yatay ürünlerin daha fazla tercih edilmesinin sebebi derine kazı yapılmanın sahalarda pek fazla mümkün olmamasından kaynaklanmaktadır.)

Foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30 cm dir. Ancak proje durumu veya talebinize göre bu ölçü arttırılabilmekte veya azaltılabilmektedir. (Bilgi : Kot farkının arttırılması ürün üstünde oluşacak yük kapasitesini arttırmasından dolayı ürünlerin mukavemeti arttırılmakta buda fiyatlarda artışa sebep olmaktadır. Ayrıca rögar kapak uzunluklarıda istenilen kot farkına göre arttırılarak tankınız proje uyumlu hale getirilmektedir.)

Tank üzerinde 1 adet dolum borusu bulunmaktadır. Bu boru dolum hattınızı bağlayarak tankın içine aktaracağınız aparattır. Talebe veya projeye uygun olarak dolum boru ölçüsü veya tank üzerindeki konumu değiştrilebilmektedir.(Bilgi : Aşağıdaki teknik dökümanlar tablosunda ürün teknik detaylarını görüntüleyebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.)

Ayrıca tank üzerinde ürün standartı olarak 2 adet ürün yerleşimi sırasında kullanacağınız yerleştirme mapası, 1 adet vidanjör çalışması esnasında tank içerisindeki hava akımını dışarı atacak havalandırma borusu, ve 1 adet rögar kapağı yer almaktadır.

40 Ton Foseptik Tankı

Fiberglas foseptik tankları yerleştirme mapaları sayesinde herhangi bir iş makinesi aracılığı ile rahat bir şekilde toprak altına konulması sağlanabilir. Dilerseniz vidanjör maliyetlerinizi düşürmek için ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiberglas Foseptik Tankı Avantajları :

 • Ürün maliyetleri ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Hızlı üretim ve hızlı kurulum sayesinde zaman tasarrufu sağlarsanız.
 • Korozyona uğramayan ve paslanmayan yapısı ile uzun ömürlüdür.
 • İstenilen hacimde yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilmektedir.
 • Alternatif ölçülerde üretim sağlanabilmesi sayesinde projenize en uygun ürün imal edilir.

40 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik300 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk560 cm
Rögar Kapağı70 cm
Dolum Borusudn200

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran2 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

40 Ton Foseptik Tank Görselleri

40 Ton Foseptik Tank Fiyatı

40 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

37.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

40 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 15 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir. (Stok durumu için lütfen danışınız.)

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir