15 Ton Foseptik Tankı

15 ton foseptik tankı üretimi fiberglas olarak sağlanmaktadır ve baskı dayanımı ile atık dayanımı oldukça fazladır. Yeni nesil foseptik tankı ürünlerinin kurulumu ve kullanımıda oldukça kolay olan uzun ömürlü tanklardır. Ayrıca hızlı üretim avantajı ile sizlere projelerinizde zaman tasarrufu sağlayarak, çözüm ortağınız olacak ve maliyetlerinizi azaltacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan ürünlerdir. Kanalizasyon hattı bulunmayan bina ve fabrika sahalarında, yeni kurulum şantiye sahalarında kullanımı oldukça fazladır. Tanklar için tonaj sınırlaması bulunmamaktadır, 100 tona kadar istenilen tüm hacimlerde yatay veya dikey olarak üretimi sağlanabilmektedir.

Foseptik tankları için standart kot farkı uygulamamız 30 cm dir. Ancak talebe veya proje durumuna göre bu kot farkı ölçüsü arttırılabilir veya azaltılabilir. Tank üzerinde dolum hattından gelen borunun bağlanacağı 1 adet dolum borusu bulunur. Bu boru için ölçü ve konum değişkendir. Standart ürünler için altta yer alan teknik döküman linkleri üzerinde ölçü ve konumları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ürün üzerinde rahat ve kolay yerleşim için yerleştirme mapaları, vidanjör çekimi sırasında oluşacak hava akımının dışarı atımı için 1 adet havalandırma borusu, vidanjörün boşaltımı sağlayacağı 1 adet rögar kapağı standart olarak yer alır. Tüm bu ekipmanlar hakkındaki detaylara aşağıdaki tablolar üzerinden ulaşabilirsiniz.

15 Ton Foseptik Tankı

Foseptik tanklarını üzerinde yer alan mapalar sayesinde herhangi bir iş makinesi ile toprak altına yerleşimini rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vidanjör maliyetlerini düşürmek için ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiberglas foseptik tankı avantajları :

 • Ürün üretimi hızlı, kurulumu kolaydır.
 • Ürün ve kurulum maliyetleri düşüktür.
 • Projelerinizde zaman tasarrufu sağlar.
 • İstenilen tonajda yatay veya dikey olarak üretim sağlanabilir.
 • Alternatif ölçülerde üretim sayesinde projenize en uygun ürün temini sağlanır.

15 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik250 cm
Yükseklik290 cm
Uzunluk300 cm
Rögar Kapağı50 cm
Dolum Borusudn200

Teknik Dökümanlar

Havalandırmadn100
Mapa2 adet
Dalgakıran1 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

Ürün Fiyatı

15 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

9.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

15 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 5 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir