100 Ton Foseptik Tankı

100 ton foseptik tankı fiberglas üretimi olup, atık dayanımı ve baskı dayanımı birçok ürün grubuna göre oldukça fazladır. Yeni nesil foseptik tankları ekonomik ürün maliyetleri ve kolay kurulumu ile sizlere projelerinizde hem zaman tasarrufu sağlayacak hemde maliyetlerinizi azaltarak projelerinizde çözüm ortağınız olacaktır.

Fiberglas foseptik tankları toprak altına yerleştirilebilen, korozyona uğramayan, paslanmayan ve çürüme yapmayan uzun ömürlü tanklardır. Kanalizasyon hattı bulunmayan binalarda ve fabrika alanlarında, yeni kurulan şantiye sahalarında talep oranı oldukça fazladır. İstenilen tonajda yatay veya dikey olarak üretimi sağlanabilen foseptik tankları, 100 ton hacime kadar üretilebilmektedir. (Bilgi: foseptik tankları genel olarak yatay konumda tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise derine kazı yapılmasının çoğu yerde pek mümkün olmamasından kaynaklanmaktadır. Yatay depolarda derinlik ölçüsü daha az olduğundan yerleşimi ve kullanımı daha güvenli olmaktadır.)

50 ton ve üzeri tonajdaki ürünler için 5mm sac ayaklar kullanılmaktadır. Sac ayakların deponun alt kısmında yer alır ve 3mm sac kuşaklar ile depoya entegre edilir. Tank üzerinde oluşabilecek yoğun yük baskısı bu şekilde minimize edilmiş olur. Ayrıca tank iç kısmına yerleştirdiğimiz dalgakıran sistemi ile de ürünlerinizin kullanım güvenliği maksimuma çıkartılır.

Standart foseptik tankı ürünleri için kot farkı uygulamamız 30cm dir. Ancak bu kot farkı talebe veya proje durumuna göre değiştirilebilmektedir. Kot farkı fazla olan alanlarda tank üzerindeki yük artacağından tank iç ve ış mukavemetide aynı oranda arttırılmaktadır. Ayrıca ürün üzerinde bulunan rögar kapaklarıda kot farkına göre dizayn edilir. (Bilgi : Kot farkının arttırılması ürün fiyatlarında değişikliklere sebep olabilmektedir.)

Tank üzerinde iş yükünüzü azaltabilecek ve kolay kullanım sağlayabileceğini standart ekipmanlar bulunmaktadır. Tank 1 adet atık hattınızı bağlayabileceğiniz, istediğiniz ölçüde ve depo üzerinde istediğiniz konumda 1 adet dolum borusu bulundurur. Atık hat borusu ile bu boru birleştirilerek tankın kurulumu bitirilir. Ayrıca toprak altına rahat bir şekilde yerleştirebileceğiniz 5 adet yerleştirme mapası tank üzerinde sac kuşaklara kaynaklı olarak yer alır. Vidanjörün tankı boşaltımı sırasında oluşacabilecek hava basıncının dışarı atılması için 1 adet havalandırma borusuda tank üzerinde bulunur. Ayrıca rahat bir boşaltım için 1 adet rögar kapağıda tank üzerinde standart olarak yer alır.

100 Ton Foseptik Tankı

100 ton foseptik tankı ürününü üzerinde bulunan yerleştirme mapaları ile sadece vinç aracılığı ile toprak altına almanızı öneririz. Vinç kullanımı sırasında tank üzerinde bulunan tüm mapaları kullanmanız iş güvenliği açısından önemlidir. Dilerseniz vidanjör maliyetlerinizi azaltmak için ayrıştırıcılı foseptik tankları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiberglas foseptik tank avantajları

 • Ürün maliyeti ve kurulum masrafları düşüktür.
 • Hızlı üretim imkanı ve geniş stok kapasitesi ile kısa sürede aktif hale getirebilirsiniz.
 • Korozyona uğramayan ve paslanma yapmayan hammadde yapısı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi proje sonrası diğer projelerinize taşıyabilirsiniz.
 • İstenilen tüm ölçülerde yatay veya dikey olarak ürün tercihi yapabilirsiniz.

100 Ton Foseptik Tankı

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik310 cm
Yükseklik350 cm
Uzunluk1360 cm
Kapak Çapı70 cm
Dolum Borusudn200
Havalandırma borusu ve rögar kapağı sevkiyat güvenliği açısından 10cm sabit 25cm seyyar olarak gönderilir.

Ekipmanlar

Havalandırmadn100
Mapa5 adet
Dalgakıran4 adet
Ürün dolum borusu ölçü ve konumu talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürüne ait teknik dökümanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

PNG DosyasıGörüntüle
PDF DosyasıGörüntüle

Not :

Alternatif ölçüler ve teknik dökümanları için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

100 Ton Foseptik Tankı Fiyatı

100 Ton Foseptik Tankı Fiyatı :

112.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

100 ton foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 25 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler için nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir. (Stok durumu için lütfen danışınız.)

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart ekipman ve ölçüleri yukarıda belirtilmiştir. Değişiklik talepleriniz için bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir