40 Ton Toprak Altı Su Deposu

40 Ton Toprak Altı Su Deposu

40 ton toprak altı su deposu diğer ürün gruplarına göre dayanımı daha fazla olan, 30 cm kot farkına göre projelendirilen (proje durumuna göre kot farkı değiştirilebilmektedir) ve yer altında saklanabilen fiberglas su depolarıdır. Toprak altı su deposu en önemli avantajlarından biri yer tasarrufu sağlaması ve suyunuzun ısı kaybını önlemesidir. Ayrıca alternatif ölçüler ile üretim imkanı olan fiberglas su depoları yerinize en uygun deponun üretilmesine imkan sunar ve sizlere yerleştirme ve kurulum kolaylığı sağlar.


Toprak altı su deposu ürünleri 2 farklı kullanım şekline göre üretilebilmektedir. Ürününüz sizin talebiniz doğrultusunda isterseniz hidrofor sistemine uygun alttan çıkışlı isterseniz dalgıç pompa kullanımına uygun olarak üstten çıkışlı olarak üretilebilmektedir. Toprak altı su depoları yangın sistemi besleme tankı, bahçe sulama sistemleri tankı veya yağmur suyu toplama tankı olarak sıkça tercih edilmektedir.

40 Ton Toprak Altı Su DeposuFiberglas hammadde özelliği olarak baskı dayanımı diğer ürün gruplarına göre oldukça fazladır. Ayrıca paslanma, çürüme yapmayan ve korozyona yapmayan yapısı ile toprak altı su deposu ürünlerinde sekötründe lider konumdadır. Özel havalandırma boruları sayesinde suyunuz koku yapmaz, yerleştirme mapaları sayesinde yerleşimi iş makineleri aracılığı ile rahat bir şekilde yapılır. Belirli bir kullanım ömrü olmayan fiberglas toprak altı su deposu ürünleri, belirli periyodik aralıklar ile temizliğini yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

40 Ton Toprak Altı Su Deposu

Ölçü ve Detaylar

Standart Ürün Ölçüsü

Genişlik300 cm
Yükseklik340 cm
Uzunluk560 cm
Kapak Çapı50 cm
Havalandırmadn100
Rekor ölçü ve konumları talebe göre değiştirilebilmektedir. Ürün havalandırma borusu ve müdahale kapağı 10 cm sabit 20 cm seyyar olarak gönderilir. Yan kısımdaki tablodan ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar

HidroforGörüntüle
DalgıçGörüntüle

Not :

Alernatif ölçü teknik dökümanları ile her türlü soru ve talepleriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Fiyatı

40 Ton Toprak Altı Su Deposu Fiyatı :

37.000,00 TL.

 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Tarafımızdan kurulum işlemi yapılmaz.
 • Sevkiyat ve teslim süresi için lütfen bilgi talep ediniz.İletişim

Sevkiyat ve Üretim Süreci

40 ton toprak altı su deposu üretim süresi yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Üretim süresi sonrası şehir dışı ürünler nakliye işlemleri başlatılmaktadır. En geç 3 gün içerisinde uygun araç bulunması garanti edilir. Ürün yüklemesi sonrası ürün teslimatı yapılacak ile göre teslim süresi değişebilmektedir. Tüm Türkiye ve Dünya bölgelerine gönderim sağlanabilmektedir.

Ürünleriniz adresinize teslimatı sağlanana kadar, firmamız kontrolü altındadır. Tarafımızdan ürün sevkiyat durumu ve sevkiyat aracına ait tüm bilgileri tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili teknik sorularınız için hafta içi ve haftasonu 08:00 – 20:00 saat aralığında destek alabilirsiniz.

+90 507 613 78 22

Bilinmesi Gerekenler

 • Ürünlerinizi teknik dosyalarda belirtilen şartnameye uygun olarak yerleştiriniz.
 • Ürünlerin standart üretimleri hidrofor çıkışlıdır. Dalgıç pompa kullanımı için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Ürünler için alternatif ölçüler bulunmaktadır. Standart dışı talepleriniz için bilgi vermeniz gerekecektir.
 • Sipariş işlemleri sırasında tarafınıza ürün stok bilgisi ve termin süresi bildirilecektir.
 • Sevkiyat bilgisi ve nakliye bedeli ürünün talep edildiği ile göre değişiklik gösterecektir.
 • Garanti süreci ve garanti koşulları ürün teknik dosyalarında belirtilmektedir.

İzoplas administrator

  Bir cevap yazın